AnasayfaMeselelerimizErmeni Meselesi › 1915 + 100 = 2015…

1915 + 100 = 2015…

Ermeni Soykırımı iddiaları Emperyalist bir yalandır.

Çeşitli yazılarımızda 1915’in yüzüncü yılını bin bir şekilde aksiyona çevirecek Hınçak, Taşnak örgütleriyle Ermeni Diasporasını ve bu konuyu da her zamanki menfur emel ve tavırlarıyla; Türkiye’nin büyümemesi, Türklerin iyi gün görmemesi üzerine kurgulayıp, programladıkları dış politikalarını ve dostluk kat sayılarıyla, çifte standart davranışlarını, menfaatleri oldu mu kelp’leştiklerini… Bizim diplomat, bürokrat, teknokrat ve siyasetçimiz iyi bilsin, lütfen aklına yazsın, eline yazsın, kopya hazırlasın…
Bu milletin milli menfaatlerini heder etmesin.

Yemin size;
Saltanatlarınız çoluk, çocuk evlâd-ı ayalinizden çıkacak.
Yarım asırlık tecrübe ile haksız edinilen mal ve paraların dünyada ateşten gömlek olduğunu gören biri olarak yazıyorum. Bu devlet, dualı devlettir. Bu millet Allah’ın dinine hizmetkâr bir millettir.
Her ihanetin bedelini ödetendir.

Hayatında kendine göre çok başarılı işler yapmış olabilir Doğu bey, ama bana göre birinci başarısı oğlu Mehmet Perinçek gibi bir vatansever bilim adamının üretilme becerisidir. İkincisi de sevelim, sevmeyelim Doğu Perinçek AİHM Büyük Dairesinde görülen; Ermeni Soykırımı iddialarını ret etmesi (!) sebebiyle aleyhinde açılan davalara karşı, açtığı karşı davayı kazanarak hepimiz adına ciddi, tarihi bir hukuk zaferi kazanmıştır.

Kalben kutluyorum. Yüzerli yılları çalışırken 2015 bizim için geçmesi ağır bir yıl olacak zannımız varken, adımızın üstüne sürülmek istenen soykırımcılık iftirasından ve ardından gelecek şeni, lânet plandan bizi kurtaran Doğu Perinçek’e gerçekten teşekkürler.

Yüzondört yıl önce İmparatorluk Coğrafyamızın Adriyatik sahilinin köşe başında oturan Sırp, İngiliz kurgusu hain planın Rus rejisörlüğünde ki sahnesinde piyon olup aslında Avusturya-Macaristan İmparatorluğunu parçalamak için başlattırılan senaryoda rol kaptı ise de; bu konuda Rus’u da oyuna getiren perdenin arkasındaki İngiliz’dir.

Sırp Rus’unda idaresi ve komutunun dışına çıkarak Balkan Coğrafyasına etnik milliyetçilik zehrini akıtır, Silahlandırılmış sırp çetnikler Osmanlı’ya karşı ayaklanır. Sırp, Bulgar ve Yunan ayaklanır. İngiliz zaten oralarda da çalışmıştır, alt yapıyı hazırlamıştır, Türk köyleri ve aileleri savunmasız ve silahsız bırakılmıştır, gerisi hazin Rumeli trajedyası 5 milyon göç ve tehcir gasp, yağma, talan, katliam, cinayetler. Bize bu sayfaları açtırmayın zarar edersiniz. Şurada uslu uslu BM üyesi söz hakkı olmayan vasat Türkiye olarak duruyoruz, kendinize maraziye aramayın.
Bizden ayrılanların haline bakın:
Şimdi hepsi esir.
Ekonomileri perişan borç içinde yeni efendilerine hizmet etmekteler, karın tokluğuna.

Eski kadim toprakların Batısında bunlar olurken, Doğusunda da Ermeni, Cemaat-i Sadıka dediklerimiz erini, erkeğini, bebe sayılacak evladını dahi cepheye göndermiş savunmasız köylerimizi bastılar, hamile kadınlarımızın karnını deştiler, bebeleri süngülediler biz yine insaf ve teenni ile devlet olma vekârı ile davrandık. Kanun çıkardık, yönetmelik yaptık ve Şam vilayetimizde ki akrabalarının yanına Ermenileri az bir güvenlik gücüyle götürebildik.
Harp yılları eratımız hep cephede yolda baskınlar oldu asker kaçakları ve eşkıyalar yolda kervanlara soygun amaçlı saldırırlar soygunlar olur, can kaybı yaşanır. Bu koruma amaçlı göçte istenmeyen hadiseler olmuş olup bunlarda 1636 tanesi aklımda yanlış kalmadıysa hukuka ve mahkemelere intikal etmiştir.
Garip olanı suçlananların içinde ne Türk vardır, ne de Müslüman.?
Kim vardır. Cevabı siz verin.
Bu gün gerçekten Ermenilik Türkiye üzerinden yaşıyorsa bu tehcir kararnamesinden sebeptir.

Biz bu tarih fesadına “MUKATELE” demişiz, “sebepsiz karşılıklı öldürmeler” sebep olan Rus ve arşivleri ortada hodri meydan.
Amaç iç karışıklık çıkarıp cephe güvenliğini yarmak.
Şu aileye bak Sırp, Yunan, Bulgar, Ermeni ya Güneyde kahpelik şahikası Arap’a ne demeli.
Ermeni’den Arap’a, Sırp’tan Kürde mesaj var.
Almayı bilene.
Bende Türklüğe ihanet ettim, görün halimi…

Facebook Twitter Email
Yazar : Yalçın Koçak

Yorum Yazarken;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bir Dünya Gücü Türkiye Rüyası