AnasayfaKoçaklama › BARIŞ ve HUZUR PAKTI

BARIŞ ve HUZUR PAKTI

Batılı Oryantalistlerin eğitim ve bilgi paylaşımındaki Obskürantizm (Karanlıkçılık) yöntemiyle adeta kör ettiği gözlerimiz ve algı perdelemesine uğratılmış idrakimiz İstimlak edilmiş coğrafyamız üzerinde ki her şeyiyle bizi bekleyen bir kültür ikliminin varlığını göremiyor, algılayamıyor.

Medeniyet olarak bizi mutasyona uğratmak isteyenler, üzerimizden kendi geçmişi ile tarihi ile kültürü ile kavgalı ve tezat bir zombi kavim çıkarmak isteyenler neyi, ne kadar başardılar işte Bulgar Stoyan Dinkov tarihe levye takmış bir aralık yakalamış ve karanlıkçılığı aydınlatmış “Bulgarlar Türktür” kitabı ile Bulgarlar; Türk olduklarını bilselerdi acaba ya da Rus istilası sonrasında başlarına düşecek olan baltayı görebilselerdi bu gün Güney Avrupa haritası nasıl şekillenmiş olurdu.

Batı Trakya’da huzur yok, Sahiplilik problemi ya da sahipsizlik nedenleri ortada ve muhatapsız.

Makedonya paramparça edilmiş, Pomak ve Torbeşler üç devlete dağılmış kimlik baskısı had safhada. Dört devletle adeta azınlık kalmış eski mal sahipleri. Ege, Vardar, Pirene Makedonyası nasıl Büyük Makedonya parçalanırken ne hesaplara göre sınırları çizilmiş belli değil. Tarih ve coğrafyanın sınırları bu gün ihanetleri kusuyor. Bu işi yapanlarsa susuyor. Ah Selanik; Kendini esir bizi tehcir ettin, şimdi mahzun ve garipsin değil mi?

Makedonya’yı Almanya’ya karşı bir sper olarak gören İngiliz Emperyalizmi Kosova’nın Mitroviça’da ki kıymetli madenlerine çökünce ses çıkarmaz olmuş. Alman ise Makedon Ekonomik ve Finans sisteminin dizginlerini ele alınca susmuş.

Yunanlı eski tebamız Ordinaryus Profesör Kitsikis hoca 81 yaşında haykırıyor. Yunan’ın kurtuluşu Türkiye ile yapacağı federasyondadır diyor, duyan kulak, işiten idrak lazım, bu sese kulak vermek lazım. İstanbul’da nefis bir konferans verdi Kitsikis hoca adeta dinleyenlerin gözünü parmaklarıyla açarak ve sesini yükselterek beni iyi dinleyin ve ben ölmeden bana bu mutluluğu yaşatın Latin medeniyetini günümüze taşıyan insanların torunları olarak geleceğe de taşıyacağınızın huzurunu bana yaşatın demektedir. Yunanistan’ın Nato’ya tekrar dönmesi ABD’li General Rogars ile Evren Paşa’nın özel dostluğu sayesinde oldu ve biz Yunan’dan hiçbir şey istemeden Nato’ya dönmelerine rıza gösterdik. O tarihlerde bizim MGK’mızda Türk, Yunan Federasyonu 4 sefer görüşülmüş bir konudur. Bu gün bir kez daha söylüyor ve yazıyoruz Ege’nin iki tarafının dost halkları birlikte mutlu oldukları günleri arıyor, özlüyor.

Büyük saksafon virtözü ve İsrailli Anti Siyonist aktivist Gilad Atzmon’da Ortadoğu denilen yere huzur ve mutluluk getirmediklerini itiraf ederken diğer hemşehrisi Arap Yahudisi olan yazar İsrael Şamir’in tezine atıf yapmaktadır.

İsrael Şamir “Ey Osmanlı geri gel” derken adeta ölümden kurtulmak için ruh çağırma seansı yapan spirtüelcileri çağrıştırmaktadır.

Dünya yeni Pan’lara ve Pakt’lara gebedir, arızalı beyinlerin bizi yönetmesine izin vermemeliyiz. Adı konmamış gerilimler, adı konmuş bir Armagedon dünya savaşına doğru gitmektedir. Akıl sahiplerinin ortaya çıkıp bir Barış Paktı altında adı ne olursa olsun toplanması lazımdır.

“Pax Ottomania” dünyanın hegamon sömürücülerinin korktuğu bir ruhu taşır, zulme son verir, zalime Kahhar olur…

Facebook Twitter Email
Yazar : Yalçın Koçak

Yorum Yazarken;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bir Dünya Gücü Türkiye Rüyası