AnasayfaSiyaset › Mukatele

Mukatele

“Karşılıklı Öldürmeler”

            (1915 – 2015) Tarihin Rus’ların kışkırtmasıyla Anadolu’da Hınçak ve Taşnak eşkiyalarının, Rus askeri üniformasıyla savunmasız yerleşik halka yaptıkları mezalim (toplu kıyımlar) olarak yazdığı ve cephedeki askerlerin moralini ve disiplinini bozan; cephe gerisindeki bulunanları da, hatta olaylara karışmamış Ermenileri de koruma altına almak maksadını taşıyan Osmanlı’nın bölgedeki Ermeni tebâsını, Arap tebanın yaşadığı Şam Vilayetine (savaş şartlarlı ortadan kalkana kadar) nakletme meselesini ki o günkü haritaya göre iç meselemizdir. “Tehcir ve Genosid” kavramlarıyla önce ulus devlete ve onu oluşturan ulusa diz çöktürerek kabul ettirmek, sonra tazminat, sonra da toprak… İşte Ermeni Diasporası (2015) yüzüncü yıl programı.

            Dünya kayıp haklar hukukunu geliştirmiş, ölünün gözünden yaş getirmeye uğraşıyor.

            Bugün bizim için sürpriz değil, Global Emperyalizm (Globalizm) Avrasya ve Afro Asya’nın merkezindeki son ulus devleti yok etmek istiyor. Bahaneler arıyor, o günkü ABD elçisinin raporları bu iftiraları yalanlıyor. Rus arşivleri görülmek dahi istenmiyor.

            1915 Anadolu nüfusu ve Ermeni oranı ile 1917 nüfus sayımı üst üste konulup incelendiğinde (Rahmetli Prof. Esad URAS) Anadolu halitası (karışım) daha iyi anlaşılacaktır. Organize Nüfus İdaresi yangınlarına rağmen biz kimin kim olduğunu biliyoruz. Bilmezden gelmemiz saflığımızdan değil, biliniz ki büyüklüğümüzdendir.

            Bu konuyu Sebil Yayınlarından çıkan Kadir Mısıroğlu’nun “Ermeni Mezalimi” çok güzel aydınlatmaktadır.

            1915 olayları, olmuş 95 sene…

            Ermeni komitacılarınca Rus kışkırtmasıyla yapılmış bir mezalimdir.

            Kimsenin aklına 1992’de Hocalı’da olan katliam gelmez mi?

            Af edersiniz Hocalı Antartika’da mı?

            1945 Kırım sürgünüyle, tahta yük vagonlarıyla Sibirya’ya sürülen Kırım Türkleri’nin hesabını sormazsan…  Krizol havuzlarda kör edilenlerin, toplama kamplarındaki insanlarımızın akıbetini, arkasını aramazsan, idol’ü insandan makbul tutarsan, geliriz zurnanın zırt dediği yere. Diplomaside ezeli düşmanlık, ebedi dostluk yoktur. Bizden faydalanmak isteyenlerin, tarihimizi kaşıyarak ellerini güçlendirecek Joker arayışlarıdır bu siyaset.

            Çıplak gözle bakalım Türkiye’nin doğusundan Ermeni toprak istiyor, Kürdün talebi yok amma basılan bir harita ortada, sünnetsizler ayrılma havasında iki tarafta haritaları üst üste koyup eşleseler fotoğraftan kendilerini kimin kışkırttığını ve arka planın en saf bile anlayacak. Mıro ile Kirkor Musa’ya alet olmuşlar.

            1980’lerde Asala vardı, sonra taşeron hazırdı. PKK, şimdi o da kapatılıyor, tasfiye ediliyor. Birileri Anadolu’nun huzurunu bozmak için Doğu ve Güneydoğuyu kaşıyor da kaşıyor. Sabırla bekliyoruz kim ve ne olduğunu da biliyoruz. Ya kes ya biz kaşımaya başlayacağız. Hem de canını çok acıtacak bir yerden.

            Hınçak ve Taşnak Osmanlı’nın sadık tebası olan Ermenileri ihanet şubesinin içerisine çekmek için kurulmuştu önceleri. Bir maliye bakanımız vardı, çok Müslüman bakandan çok hayrı olmuştu Osmanlı’ya. Adı Bezciyan Amira idi. Bir gecede Rus işgalini kaldırmak için Rami kışlasında para eskiten de oydu. Kıtlığı bolluğa dönüştüren de, İnsanları kış şartlarında kırılmaktan kurtaran da oydu “Yenikapı’da Kilisenin içerisinde medfun” Ruhuna Rahmet olsun.

            Ermeni açılımı veya Ermeni meselesi diyelim. Bu konuda karar vericilerin Leon Dabagyan’ın kitabından eski bakanımız Bezciyan Amira’yı okumaları ve tanımaları şarttır.

            ABD ilişkilerimizi cumhuriyetin laik lup’uyla değil, Türkün İmperior Milliyetçiliğiyle daha rahat analiz yapabilir ve politikalar üretebiliriz.

            Bu komisyon kararı hiçbir şeydir, önemli değildir ve temsilciler meclisinden de geçmeyecektir. Biraz teenni ve çokça akıl ve tabi maya fikir bu işleri çok rahat ve basit çözecektir.

            Şimdi yerli Hınçaklar ve Taşnaklar da var; ne dedikleri bellidir ne de yedikleri, içtikleri. Sadece bilinir ihanetleri…

Yalçın Koçak

07 Mart 2010

 

 

 ERMENİLER 2 MİLYON OSMANLI’YI ÖLDÜRDÜ !!!

Monday, 22 June 2009 07:25 

ABD eski Başkanı Reagan’ın danışmanı Fein: “Beyaz Saray araştırma yaptı, Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı katlettiği ortaya çıktı. Ermeniler, kendi arşivlerini açmıyor, çünkü bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemiyor…” dedi.
ABD Başkanı Ronald Reagan’ın hukuk danışmanlığını yapan Bruce Fein, sözde Ermeni soykırımı iddialarını değerlendirdi. Ermenilerin bu iddialarının son derece asılsız olduğunu belirten Fein, Reagan’ın başkan olduğu 1981′de bu konunun Beyaz Saray tarafından araştırıldığını ve iddiaların asılsız olduğunun belgelendiğini söyledi. İşte sözde Ermeni soykırımı konusunda Fein’in açıklamaları: 

“Osmanlı İmparatorluğu’nun azınlıklara karşı “müthiş” sayılabilecek bir özen gösterdiği gerçeğini unutmamak gerekir. Azınlıklar, kendi dini özgürlüklerini ve hayatlarını son derece rahat bir şekilde sürdürdü. 

Ermeni terör çeteleri I. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Rusya ile birlikte Osmanlıları öldürdü. Bu rakamın 2 milyon civarında olduğu bir gerçek. Ermeni kayıplarının ise 500 bin civarında olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Burada asıl önemli konu, Ermenilerin ihanetidir. Osmanlı da kendisini savundu. Özellikle ABD’de yaşayan Ermeniler, soykırım yalanı ile büyük getiri sağlıyor. ABD yönetimi de büyük paralar döndüğü için Ermenileri karşısına almak istemiyor. Ermeniler ısrarla kendi arşivlerini açmıyor. Çünkü yıllardır soykırım yalanı ile dönen getirimi kaybetmek istemiyorlar. Arşivler açıldığı anda gerçek ortaya çıkacak.” 

 

 

 

 

Facebook Twitter Email
Yazar : Yalçın Koçak

Yorum Yazarken;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bir Dünya Gücü Türkiye Rüyası