AnasayfaDemokrat Parti (1946) › TİRANLIĞA UYANIŞ…

TİRANLIĞA UYANIŞ…

            Tunus’la başladı, Mısır’a sıçradı neydi başlayan neydi sıçrayan?

            Halk aç, işsiz, perişan milyonlar mezarlıklarda yatıyor, az bir iş birlikçi tüfeyli, asalak taife sefaletin üzerinde lüks hayat yaşıyordu ve cerahat patladı, kan aktı bu yara kangrene dönüşür pansumanla kapanmaz. Herkes ABD’yi ve Obama’yı suçlamaya başladı. İşbirlikçileri ciddi bir endişe sardı. Kuzey Afrika Sahel ülkeleri, Arap Yarımadası ve Körfez Ülkeleri Bağdat, Şam, Musul, Basra vilayetlerimiz Filistin Kaza’mız, Ürdün Kasabamız mutsuz, huzursuz İngiliz neşteri ile Saadet Paktından narkozsuz ameliyat edilen bu bölgeler dağılan Sovyet gibi tekrar eski kimliğine dönüyor.

             İngiliz işbirlikçilerce dağılan talan edilen o muhteşem saadet imparatorluğunun sınırlarında bugün tarih yeşeriyor, ihanetler kusuluyor, işbirlikçiler kaçıyor, terk ediyor çünkü vatan mefhumları yok, çünkü bağımsızlık mücadeleleri yok, ihanetleri var, arkadan vurmaları var, oyuna gelmeleri var, Ah var… Beddua var… Katledilen, karnı deşilen, aç bırakılan, şehit edilen, 12-15 yaşında asker Mehmet’lerimin kanı var o coğrafyada. Hepsi ilahi kelimetullah için oradaydı. Mukaddes yerleri korumak, peygamberinin ırkını kollamak Mevla’nın dinini yüceltmek Ehli Beyti sarıp, sarmalamaktı. Âlemi İslam’a huzur ve sükûnet temin etmekti gayeleri seyyidler bölgeyi terk etmişti. Şerif’lerse alet olmuşlardı, Bedevi ise zaten ihanete hazır aleste bekliyordu. Biz toprak kaybettik, petrol coğrafyasını kaybettik. Onlarsa hürriyetlerini, insanlıklarını, haysiyet ve şereflerini kaybetmişlerdi.

 

            Şimdi torunlar ve tarih isyan ediyor.

 

            Aldatılmışlığa, kandırılmışlığa, sömürüye, işbirliğine itilmiş, kakılmışlığa, aç bırakılmışlığa, iğfale infial ediliyor. Tarihe isyan ediliyor.

 

            Eski coğrafyamızın Tiran’larına doğdukları ülkelerin toprakları mezar olmayacak, onları toprak dahi kabul etmeyecek. Ne vahim, ne acı bir son Yarab. Hainlerin dört hak kitapta da katli vaciptir. Ama o pis kanla elini kirleten sen olmamak kaydıyla. İşte Mevla onlara sömürdükleri, sömürttükleri topraklarda yatmayı dahi haram kılıyor, kaçıyorlar…

 

            Vatan’da neymiş diyen Müslüman kardeşlerimize kafaları vatansız İslamla mayalanmış radyasyonlu arkadaşlarımıza ders olması temennilerimizdir.

 

            Onlar bizim hürriyet verdiğimiz din kardeşlerimiz, peygamber kavmi olarak hürmet edip, sevip saydıklarımızdı, imama uysalardı tevhid(birlik)te kalacaklardı, yılana uydular tefrika(ayrılık)’ya düştüler ve yolları Tiranlığa düştü. Şimdi Tiran’ların kurtulmaya çalışıyorlar.

 

            Umalım bir Tiran’dan başka birine düşmesinler.

 

            Bu coğrafya hilal coğrafyasıdır demiştik.

 

            Bu asır hilal asrı olacak da demiştik.

 

            Galiba olmaya başladı…

 

 

Facebook Twitter Email
Yazar : Yalçın Koçak

Yorum Yazarken;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bir Dünya Gücü Türkiye Rüyası