AnasayfaSiyaset › TSK ve Geleceği Planlama

TSK ve Geleceği Planlama

            Anadolu (merkez) ve çevre ülkeler (ve tabi dinleri) bilhassa dinler beşiği Ortadoğu’da olup da yabancı öğretilerle bunu planlamak; maça yenik başlamaktan başka bir sonuç getirmiyor, getirmeyecek de…

            Ağustosun gelişi sıkıntısı şubattan başlıyor. Bir Albayımız daha haysiyet ve şerefine uzanan, belden aşağı kuralsız, hesapsız, izansız, ahlaksız, vicdansız ailevi kara çalma iftirasıyla hayatına son vermiş bulunuyor.

            Belli ki siciline yazılacak kara leke bulunamayan bu yiğide kendisinden değil eşinden, ailesinden saldırmışlar,

            Geçtiğimiz yıllarda şerefli bir Korgeneralimize de benzer bir operasyon yapılmış o da makam olarak intiharı seçmiş istifa etmişti.

            Bunların yerine acaba bu oyunların tezgâhtarları mı gelmişti, işte bunu içim kaldırmıyor. Umalım bunun da tahkikatı da yapılıyordur.

            Ülkemiz istihbarat örgütlerinin açık faaliyet tarlasına dönmüş, küçük büyüğü yönetmeye talip olmuş, çevre merkeze tahakküm kurmaya uğraşıyorsa Anadolu’da sistem ve rejim çökmüş 5 bin yıllık tarih bize bunu böyle öğretiyor.

Ankara Erg’ini kullanmalı, Ankara’dakiler aklını başına almalı. Peygamber ocağı Gazi Mustafa Kemal’in bize manevi mirası Maturidiliğe sımsıkı sarılıp sahip çıkmalı.

            Akıl ve hürriyet vazgeçilmezlikleriyle tahkim edilmelidir.

            Deizm tahribatları ortadan kaldırılmalı.

            Tahrip edilmiş kavramlarla doğru sonuç alınamayacağı gerçeğinden hareketle Batı Öğretileri tekrar sorgulanmalı misyon laikçiliğinin geleceğimize bırakacağı ağır tahribatlar var. Aymalıyız.

            Yazık oluyor yiğitlerimize. Şer cephesi zaten yeteri kadar psikolojik baskı altında tutuyor camiayı.

            Cezasız kalan suç, bir müddet sonra suç olmaktan da çıkar. Hiçbir suç cezasız kalmamalı. Müfteriler bulunup teşhir edilmeli hatta katil olarak ilan edilmeli. Kan üzerinden, can üzerinden makam, mevkii koltuk alanlara lanet olsun.

Yalçın KOÇAK

 

 

Facebook Twitter Email
Yazar : Yalçın Koçak

Yorum Yazarken;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bir Dünya Gücü Türkiye Rüyası